Guangzhou Huarui Plastic Co., Ltd.

  • Chiny Guangzhou Huarui Plastic Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Guangzhou Huarui Plastic Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Guangzhou Huarui Plastic Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Guangzhou Huarui Plastic Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Guangzhou Huarui Plastic Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Guangzhou Huarui Plastic Co., Ltd. profil firmy
Rynek Główny Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności Producent, Dystrybutor / Hurtownik
marki Huarui
Ilość pracowników 200~300
Coroczne wyprzedaże 8000000-10000000
Rok założenia 1997
pc Export 90% - 100%

Wprowadzenie

Kajak i deska wiosłowa Guangzhou Huarui

 

 

Guangzhou Huarui Plastic Co., Ltd. została założona w 1997 roku. Jest jednym z pięciu największych producentów desek wiosłowych, kajaków, inkubatorów i innych wyrobów z tworzyw sztucznych w Chinach.Firma przeszła inspekcję i testy ISO9001-2015.Mamy setki form i próbek z tworzyw sztucznych, które pomogły ponad 50 krajom i klientom w zrealizowaniu zamówienia OEM.Misją naszej fabryki jest „być najbardziej profesjonalnym producentem produktów wodnych i wyrobów z tworzyw sztucznych na świecie, aby zaspokoić wszystkie indywidualne potrzeby klientów”.

Chiny Guangzhou Huarui Plastic Co., Ltd. profil firmy 0

Nasze atuty
1. Dla klientów na całym świecie, zwłaszcza w Europie i Ameryce, popyt i wymagania klientów są bardzo zaznajomione z procesem, a wytwarzane produkty ściśle spełniają standardy branżowe rynków europejskich i amerykańskich;
2. Jakość jest stabilna, a powtarzana kolejność starych klientów wynosi nawet 95%;
3. Style są bogate, oprócz konwencjonalnych stylów dostępnych na rynku, zapraszamy klientów do dostarczania rysunków lub próbek, dostosowywanie OEM można wykonać w pełni zgodnie z wymaganiami klienta;
4. Ze względu na dużą skalę produkcji i bogate doświadczenie w branży jesteśmy całkowicie lepsi od innych konkurentów pod względem kontroli kosztów i wydajności produkcji, dlatego przy tej samej jakości nasza cena jest bardzo korzystna.Zapraszamy klientów z całego świata do odwiedzenia fabryki i składania zapytań!

 

Historia

Guangzhou Huarui Plastic Co., Ltd. została założona w 1997 roku. Jest jednym z pięciu największych producentów desek surfingowych, kajaków, inkubatorów i innych wyrobów z tworzyw sztucznych w Chinach. Firma przeszła inspekcję i testy ISO9001-2015. Posiadamy setki form i próbek z tworzyw sztucznych, które pomogły ponad 50 krajom i klientom w zrealizowaniu zamówienia OEM. Misją naszej fabryki jest "być najbardziej profesjonalnym producentem produktów wodnych i wyrobów z tworzyw sztucznych na świecie, aby zaspokoić wszystkie indywidualne potrzeby klientów".

 

Usługa

Dzięki ponad 20-letniemu bogatemu doświadczeniu w produkcji i sprzedaży desek surfingowych i kajaków, HUARUI jest pewny siebie i jest w stanie zapewnić Ci szereg wygodnych i bezproblemowych usług.


Usługa OEM: W oparciu o kompletną infrastrukturę i duży zespół możemy szybko wyprodukować różnorodne produkty do desek surfingowych i kajaków, które zaspokoją Twoje osobiste potrzeby.


Usługa ODM: energiczny zespół badawczo-rozwojowy może nadążyć za zapotrzebowaniem rynku, projektować produkty w stylu rynkowym i zapewniać niestandardowe usługi przetwarzania.


Zapewnienie jakości: przy normalnym użytkowaniu może być udzielona ograniczona gwarancja.


Usługi frachtowe: Opierając się na latach produkcji i eksploatacji, możemy zapewnić potrzebującym klientom tanie i dobrej jakości usługi frachtowe.


Usługa non-stop: całodobowa obsługa przedsprzedażna i posprzedażna online w celu zapewnienia higieny intymnej.


HUARUI może zapewnić szereg niestandardowych usług, dużych i małych.Od projektu deski surfingowej i kajaków, po kolor, produkcję logo, projekt opakowania, a nawet opracowanie naukowego i rozsądnego planu transportu, wszyscy możemy to zrobić.

Chiny Guangzhou Huarui Plastic Co., Ltd. profil firmy 0

 

Nasz zespół

HUARUI ma silny zespół z bogatym doświadczeniem i doskonałą technologią.

Mamy 20-osobowy zespół badawczo-rozwojowy, z których każdy ma duże doświadczenie i głęboką wiedzę, jest w stanie nie tylko spełnić wymagania podstawowych parametrów produktów deski surfingowej i kajaków, ale także zapewnić wysokiej jakości i niedrogie spersonalizowane potrzeby dostosowywania i tworzyć własne unikalne unikalne produkty Style.

Zespół produkcyjno-montażowy liczący ponad 200 osób, z wystarczającym doświadczeniem i wysoką wydajnością produkcji, może zaspokoić Twoje potrzeby w zakresie szybkiej dostawy w dużych ilościach.

Rygorystyczny dział kontroli jakości, każdy etap ścisłej kontroli ma na celu dostarczenie wysokiej jakości kwalifikowanych produktów.

24-godzinny zespół obsługi przedsprzedażnej i posprzedażnej online, aby nie przegapić każdej okazji, aby zapewnić satysfakcjonującą obsługę.

 

Chiny Guangzhou Huarui Plastic Co., Ltd. profil firmy 0

Zostaw wiadomość