JAK WYBRAĆ SWOJĄ TOURINGOWĄ DESKĘ WIOSŁOWĄ?

June 24, 2022
najnowsze wiadomości o firmie JAK WYBRAĆ SWOJĄ TOURINGOWĄ DESKĘ WIOSŁOWĄ?

Deski Touring Paddle lub SUP Touring to rozwijająca się dyscyplina w szerszym zakresie wszystkich desek i aktywności SUP.Deska Touring Paddle Board jest przeznaczona dla entuzjastów SUP, którzy chcą podróżować dłużej i dalej na wiosłach ekspedycyjnych.Niezależnie od tego, czy Twoja trasa prowadzi blisko, czy daleko, możesz mieć pewność co do pojemności, stabilności i śledzenia deski turystycznej. Z odpowiednim sprzętem, odpowiednim sprzętem treningowym i zabezpieczającym możesz wiosłować na długich dystansach po jeziorze, rzece lub oceanie .

 

Czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie deski do wiosłowania turystycznego

1. Jakich rodzajów wody planujesz używać podczas swojej wycieczki SUP?

Różne rodzaje wody stanowią różne wyzwania, więc możesz potrzebować różnych typów kadłuba, długości, a nawet materiałów SUP.Szerszy lub szerszy ogon będzie bardziej stabilny, ale węższy będzie szybszy i będzie miał prostszy tor, więc zależy to od Twojego stylu gry.Kształty kadłuba mają duży wpływ na śledzenie, prędkość i sposób, w jaki deska reaguje na fale.

2. Czy planujesz podróżować w nocy?

Jeśli tak, sprawdź pojemność pamięci na desce SUP.Znajdź wystarczającą liczbę D-ringów, wiązań lub systemów bungee, aby bezpiecznie trzymać swój sprzęt

3. Jak daleko wyślesz SUP?

Jeśli jesteś w zasięgu jazdy, możesz zabrać wszystko.Ale jeśli wskakujesz do samolotu lub pociągu, możesz zdecydować się na nadmuchiwaną deskę podróżną.

4. Spróbuj przed zakupem.

Badania są kluczowe, ale nic nie przebije surfowania po wodzie.Porozmawiaj ze znajomym, pożycz płytkę drukowaną i skontaktuj się z lokalnym sprzedawcą, aby uzyskać wersję demonstracyjną.

 

Typowe cechy deski do wiosłowania turystycznego

>>Dłuższa deska - deski turystyczne mają zwykle 11 stóp i są dłuższe

>>Węższa szerokość - zaprojektowana w celu poprawy szybkości i wydajności deski

>>Kształt kadłuba - Ogólnie rzecz biorąc, deski turystyczne będą miały wypornościowy kadłub, który umożliwia desce przecinanie wody za pomocą spiczastego dziobu.Jest to w kontraście do kadłuba ślizgowego, który jest szerszy i bardziej łukowaty, zaprojektowany do jazdy i unoszenia się na falach.

>>Przechowywanie sprzętu, wiązania

 

Ile należy się spodziewać, że zapłacisz za deskę do wiosłowania turystycznego?

W tym roku można spodziewać się, że za deskę do wiosłowania turystycznego zapłacisz od 820 do 1999 USD, a najbardziej popularne punkty cenowe wynoszą około 1275 USD.Absolutnie możesz je znaleźć za mniej lub więcej, ale daje to całkiem niezłą podstawę podczas zakupów.Poniższy wykres pokazuje procent SUP-ów turystycznych, które mieszczą się w każdym przedziale cenowym:

najnowsze wiadomości o firmie JAK WYBRAĆ SWOJĄ TOURINGOWĄ DESKĘ WIOSŁOWĄ?  0

Jaka jest dobra długość deski Touring Paddle Board?

Znajdziesz deski do wiosłowania turystycznego o długości od 10'4" do 14'0" ze średnią długością 12'0". Każda długość oferuje różne kompromisy i korzyści, więc odpowiednia długość różni się w zależności od wiosłowania na stojąco oraz poziom doświadczenia, wymagania dotyczące wydajności i rodzaj wody, na której wiosłujesz.Poniższy wykres pokazuje procent SUP-ów turystycznych, które mieszczą się w każdym zakresie długości:

najnowsze wiadomości o firmie JAK WYBRAĆ SWOJĄ TOURINGOWĄ DESKĘ WIOSŁOWĄ?  1

 

Ile zazwyczaj waży deska Touring Paddle Board?

Ogólnie rzecz biorąc, większość desek turystycznych waży od 22 do 34 funtów przy średniej wadze około 27 funtów.Waga będzie w dużej mierze zdeterminowana przez materiał, rozmiar i cechy.Poniższy wykres pokazuje procent SUP-ów turystycznych, które mieszczą się w każdym przedziale wagowym:

najnowsze wiadomości o firmie JAK WYBRAĆ SWOJĄ TOURINGOWĄ DESKĘ WIOSŁOWĄ?  2