Ja i Sup

July 22, 2022
najnowsze wiadomości o firmie Ja i Sup

Urodziłem się w małym nadmorskim mieście.Ludzie w tym mieście są bardzo przyjaźni, wszyscy kochają i szanują morze.

Więc moje codzienne życie jest nieodłączne od morza.

Po raz pierwszy zetknąłem się z deskami wiosłowymi w liceum. Dołączyłem do klubu desek wiosłowych i rozpocząłem swoją przygodę z deskami wiosłowymi. Od tego czasu zakochałem się w deskach wiosłowych i codziennie po szkole grałem na sup na morzu.

Itrzymaneuczyć sięing tenwiedza i umiejętnościzwiosłować codziennie i uczestniczyć wróżnorodnyzawody. Duże zainteresowanie deskami wiosłowymi zmieniło mnie z amatora w profesjonalistęprofesjonalny.

Ponieważ deski wiosłowe stają się coraz bardziej popularne, wiem, jak ważny jest wybór dobrej deski wiosłowej. Dlatego stale testuję różne marki desek wiosłowych i polecam dobrej jakości i bezpieczne deski wiosłowe każdemu, kto kocha deski wiosłowe.

najnowsze wiadomości o firmie Ja i Sup  0

Oto niektóre z moichinformacje zwrotne po testachdeska wiosłowa Seavya.

1. Istnieje wiele stylów desek wiosłowych, które zadowolą tych, którzy lubią różne wzory.

2. Używa pojedynczej warstwy szczotkowanej tkaniny i podwójnej warstwy materiału do uszczelniania krawędzi.Chociaż jest to tkanina jednowarstwowa, będzie grubsza i mocniejsza niż wiosełka innych marek w tej samej cenie.

3. Rzemiosło marki jest dojrzałe.Produkt nie ma wycieku powietrza, wzór jestniewyblakłe, a materiał jest w pełni dopasowany.

4. Cena desek wiosłowych jest bardziej przystępna, możesz to wziąć pod uwagę, jeśli masz ograniczony budżet。